x
Wypełnij formularz Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
     
  x Bezpieczny hotel Bezpieczny hotel Szanowni Państwo,
  Uważnie monitorujemy rozporządzenia GIS oraz oświadczenia Światowej Organizacji Zdrowia dotyczące koronawirusa (COVID-19) i postępujemy zgodnie z wytycznymi tych agencji.
  Więcej
  zaplanuj pobyt

  Masaże orientalne

  Masaże orientalne

  Masaż balijski - 200zł / 60min
  Masaż całego ciała, relatywnie intensywny (może być wykonany również w delikatny sposób) z elementami refleksologii stóp i dłoni, technik masażu tajskiego, masażu głowy. Wykonywany jest na konwencjonalnych łóżkach do masażu lub na macie rozłożonej na podłodze.

  Masaż Lomi Lomi Nui - 200zł / 60min
  Jego ojczyzną są Hawaje. Jest to harmonijny masaż łączący w sobie dotyk i taniec, a jego działanie wpływa zarówno na sferę fizyczną, jak i emocjonalną. Rozluźnia naprężone mięśnie, odblokowuje stłumione emocje, pobudza uzdrawiające siły organizmu.

  Tradycyjny masaż tajski - 250zł / 90min
  Masaż suchy (bez użycia olejów) wykonywany przez cienkie, luźne ubranie na macie rozłożonej na podłodze. Stanowi połączenie technik stretchingu, akupresury oraz jogi pasywnej. Wykonywany dłońmi, kciukami, nadgarstkami, przedramionami, a nawet łokciami, kolanami i stopami. Ze względu na energetyzujący charakter, masaż ten często wybierany jest na początek intensywnego dnia. Poprawia kondycję fizyczną, duchową i intelektualną.

  Shiatsu - 200zł / 60min
  Masaż pochodzący z Japonii. Wykonuje się go, naciskając kciukami, palcami i dłonią na punkty na całym ciele w celu wzmocnienia organizmu oraz odzyskania zdolności naturalnego samoleczenia. Masaż shiatsu jest techniką holistyczną i wpływa na poziom fizyczny, emocjonalny, psychiczny i duchowy. Jest szalenie relaksacyjny i rewitalizujący.

  Balijski masaż twarzy – pijat kepala - 100zł / 25min

  Tajski masaż twarzy  - 100zł / 25min

  Tajski masaż refleksologiczny stóp - 160zł / 50min

  Leczniczy masaż przywracający prawdziwe zdrowie, czyli stan równowagi fizycznej i emocjonalnej oraz duchowego spełnienia. Poprzez uciskanie odpowiednich receptorów na stopach, poprawia funkcjonowanie całego organizmu.

  Aktualne oferty

  Wszystkie oferty

  Opinie

  design & code LemonArt.pl