x
Wypełnij formularz Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
     
  x Bezpieczny hotel Bezpieczny hotel Szanowni Państwo,
  Uważnie monitorujemy rozporządzenia GIS oraz oświadczenia Światowej Organizacji Zdrowia dotyczące koronawirusa (COVID-19) i postępujemy zgodnie z wytycznymi tych agencji.
  Więcej
  zaplanuj pobyt

  Turnusy MediSPA

  Turnusy MediSPA

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, uruchamiamy dwa programy rehabilitacyjne, adresowane do osób z szeroko rozumianymi problemami z kręgosłupem, jak również do osób, które przeszły przez chorobę wywołaną przez koronawirusa i wymagają pracy rehabilitacyjnej związanej z kondycją, sprawnością układu oddechowego i samopoczuciem.
  Dysponując wysoko wykwalifikowaną kadrą fizjoterapeutyczną, odpowiednim zapleczem i urządzeniami, stworzyliśmy unikalny program terapeutyczny. Jego autorem jest Krystian Przybysz — osoba o wieloletnim doświadczeniu w pracy z wymagającymi pacjentami, jakimi są czołowi polscy sportowcy czy tancerze. Korzystając z jego doświadczenia i potencjału hotelowego SPA, stworzyliśmy program terapeutyczny, którego cechami mają być duża intensywność i satysfakcjonujący efekt. Oczywiście staraliśmy się, aby ten program był również przyjemnym wypoczynkiem. Jesteśmy przekonani, że to się nam udało i możemy Państwu zaproponować jeden z najlepszych, najciekawszych, najbardziej efektywnych programów rehabilitacyjnych na polskim rynku.

  więcj informacji

  Aktualne oferty

  Wszystkie oferty

  Opinie

  design & code LemonArt.pl