x
Wypełnij formularz Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
     
  x Bezpieczny hotel Bezpieczny hotel Szanowni Państwo,
  Uważnie monitorujemy rozporządzenia GIS oraz oświadczenia Światowej Organizacji Zdrowia dotyczące koronawirusa (COVID-19) i postępujemy zgodnie z wytycznymi tych agencji.
  Więcej
  zaplanuj pobyt

  Autorskie holistyczne zabiegi - ceremonie SPA

  Autorskie holistyczne zabiegi - ceremonie SPA

  Nawarzona -  230 złotych/90 minut
  Mamy coś naprawdę wyjątkowego, ekologicznego, naturalnego, bogatego w witaminy – unikalny na skalę światową rytuał piwny. Zaczyna się od gorącej kąpieli z sakwami muto, czyli przefermentowanego słodu i jęczmienia, która swoimi aromatem i olbrzymią dawką witamin B wprowadzi każdą panią w radosny nastrój. Następuje masaż ciepłymi stemplami napełnionymi  sekretną mieszaniną ziół i jęczmienia, rozcierający w puch każde napięcie w naszym ciele, wygładzający skórę i rozgrzewający każdy mięsień. Relaksacji sprzyjają naturalne aromaty, specjalnie dobrana muzyka i degustacja wyselekcjonowanych na tę okazję napojów. Zabieg dla wymagających specjalnego zabiegu relaksacyjnego.

  Mężny - 210 złotych/90 minut
  Jest to zabieg jedyny w swoim rodzaju, ponieważ adresowany jest tylko do mężczyzn i to tylko tych, którzy są w stanie sami siebie określić jako mężnych, nieznających strachu. Inspirowany kulturami, w których mężczyzna był wojownikiem, myśliwym, wodzem. Taki mężczyzna potrzebował wyjątkowej troski o swoje ciało i ducha.  Dziś, tylko dla takich mężczyzn silnych, odważnych i śmiałych odtwarzamy rytuał niespotykany w żadnym polskim SPA.

  Bursztynowa Komnata - 200 złotych/90 minut
  O właściwościach bursztynu pewnie każdy z nas słyszał. Łączy on dwa światy, świat natury żywej, drzew, które dały żywicę i nieożywionej, do której należy zaklęty w kamień bursztyn. W naszej ceremonii używając bursztynów, łączymy w jednym świat odziaływania na ciało z oddziaływaniem na psyche.
  Innowacyjne podejście do zabiegu, holistyczne oddziaływanie na wszystkie zmysły to gwarancja podróży w głąb siebie w magicznej kapsule Bursztynowej Komnaty.

  Trzymając się za ręce – specjalny rytuał dla wyjątkowych par  - 400 złotych/75 minut
  Jeśli tylko ktoś chce poczuć się szczęśliwy, zrelaksowany, blisko kochanej osoby, to nie ma chyba lepszego miejsca na świecie niż w naszym gabinecie dla dwojga podczas ceremonii SPA – „Trzymając się za ręce”. To niezwykłe doświadczenie energii dotyku jing i jang,  których harmonia jest tak potrzebna, otwartości na bycie z drugą osobą razem i odczuwanie razem przyjemnej błogości odpoczynku i relaksacji.  Kontakt z recepcją SPA i rezerwacje zabiegów
  kom. +48 604 266 034
  e-mail: recepcja-spa@srebrnydzwon.pl

  Aktualne oferty

  Wszystkie oferty

  Opinie

  design & code LemonArt.pl