x
Wypełnij formularz Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
     
  x Bezpieczny hotel Bezpieczny hotel Szanowni Państwo,
  Uważnie monitorujemy rozporządzenia GIS oraz oświadczenia Światowej Organizacji Zdrowia dotyczące koronawirusa (COVID-19) i postępujemy zgodnie z wytycznymi tych agencji.
  Więcej
  zaplanuj pobyt

  Pięciogwiazdkowe SPA w kameralnym hotelu

  Pięciogwiazdkowe SPA w kameralnym hotelu

  Może są większe, droższe, ale pod wieloma względami nie ma w Polsce lepszego SPA. Dlaczego? Bo tutaj skupiamy się na potrzebie odzyskania harmonii, masażami i rytuałami SPA pomagamy oderwać się od stresów codziennego dnia, aby poczuć spokój, ukojenie i pozytywną energie bijącą w rytmie serca. Troszczymy się o urodę, oferując moc thalasoterapii - zabiegów sięgających po dary morza z ekologicznie czystych wód Bretanii.
  Kosmetyki i zabiegi firmy Thalion oferowane są tylko w najlepszych światowych SPA, więc nie mogło ich zabraknąć i u nas.

   

  Basen kąpielowy o ściśle kontrolowanym składzie wody najpiękniej prezentuje się wieczorami, kiedy podświetlenie uwypukla jego ceglaste ściany i dużą kubaturę pomieszczeń. Niewielka głębokość 1,20 metra jest bezpieczna dla większych dzieci i osób nie umiejących pływać a podwodne masaże, mały wodospad i przeciwprądy z pewnością urozmaicą kąpiel.
  Dyskretnie oddzielony od basenu zakątek z saunami daje możliwość zaznania spokojnego relaksu w saunie fińskiej, parowej lub specjalnie dla osób nietolerujących wysokiej temperatury saunie na podczerwień z koloroterapią. Jedynie raz na jakiś czas można usłyszeć krzyk osoby, która ochłodziła się w strumieniu zimnej wody z norweskiego wiadra. Sala do wypoczynku dopełnia obrazu miejsca, w którym czas wolniej płynie, gdzie można nabrać sił i chęci do życia.

  Kontakt z recepcją SPA i rezerwacje zabiegów
  kom. +48 604 266 034
  e-mail: recepcja-spa@srebrnydzwon.pl
  regulamin basenu i spa

  Aktualne oferty

  Wszystkie oferty

  Opinie

  design & code LemonArt.pl