Zapytaj o pokój

Atrakcje w Hotelu Spa Srebrny Dzwon

Przejazd bryczką

Przejazd bryczką to doskonała forma zwiedzania Kadyn. czytaj dalej...

Hotel SPA Srebrny Dzwon zaprasza na przejażdżki bryczką. Proponujemy Państwu pełne wrażeń wycieczki po Kadynach i okolicznych zakątkach. Organizujemy przejażdżki dla par, rodzin oraz firm.

Specjalna ofertę kierujemy do Nowożeńców. Posiadamy dwa powozy weselne, w tym ekskluzywne lando. Przejażdżka bryczką może być także atrakcją przyjęcia komunijnego i innych uroczystości rodzinnych lub firmowych. Zimą zapraszamy na kuligi.

przejażdżka bryczką

Rejs jachtem

Zalew Wiślany stwarza możliwość bezpiecznego przeżycia morskiej przygody. czytaj dalej...

Wykorzystując atrakcyjne położenie hotelu Srebrny Dzwon proponujemy Państwu rejsy jachtem po Zalewie Wiślanym i Jeziorze Drużno. Wycieczki po wodach zalewowych gwarantują niezapomniane wrażenia miłośnikom przyrody i poszukiwaczom romantycznych przygód. Płynąc jachtem podziwiać można bujną roślinność oraz podrywające się do lotu lub spokojnie dryfujące na falach ptaki.

rejs jachtem

Windsurfing

W Kadynach nauczysz się windsurfingu i kitesurfingu. czytaj dalej...

Na hotelowej plaży Srebrna Riwiera w sezonie letnim stacjonuje największa baza sportów wodnych zlokalizowanych nad Zalewem Wiślanym. W szerokiej ofercie szkoły Soulriders znajdują się szkolenia z zakresu windsurfingu, kitesurfingu i wakeboardingu, a także wypożyczalnia sprzętu sportowego z w/w sportów. Multimedialne szkolenia, możliwość zdobycia międzynarodowych uprawnień, a także kadra z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu to elementy, które sprawią, że nauka w bazie Soulriders przyniesie Państwu mnóstwo przyjemności, emocji i pozytywnej energii.

info pod nr: 605 824 452           www.soulriders.pl

windsurfing

Pokazy kowalstwa

Kowalstwo, to jeden z tych zawodów, które w dzisiejszych czasach przechodzą do lamusa. czytaj dalej...

Nieodłącznym elementem kadyńskiego krajobrazu są konie. Te piękne i dostojne zwierzęta pasą się na polanach, galopują leśnymi drogami lub cwałują brzegiem plaży. Nie mogłyby tego robić gdyby nie opieka kowala, który w szczególny sposób dba o prawidłowy stan końskich kopyt.

Kowalstwo jest jednym z najstarszych i najważniejszych zawodów świata. Hotel Srebrny Dzwon postanowił zapoznać swoich gości z tym niezwykłym rzemiosłem.

Tajniki pracy w kuźni odkryje przed Państwem Józef Antczak, mistrz kowal-podkuwacz koni, mieszkający w Kadynach. Mistrz Antczak szkoli kowali z całego kraju i zza granicy. Jest wielkim miłośnikiem koni i profesjonalistą.

Podczas wizyty w kuźni zobaczą Państwo jak wykuwa się podkowy, okrzyknięte talizmanami szczęścia. Dodatkową atrakcją będzie możliwość wykucia na nich inicjałów. W programie jest pokaz kucia konia na gorąco.

Pokazy organizowane są dla grup liczących min. 8 osób.

pokazy kowalstwa

Golf

Golf to połączenie sportu i natury. czytaj dalej...

Niedaleko Hotelu Spa Srebrny Dzwon (ok. 30 - 40 minut jazdy samochodem), niedaleko Pasłęka, znajduje się 18-sto dołkowe pole golfowe Sand Valley Golf & Country Club.

Krystalicznie czyste powietrze, morenowe wniesienia zachęcają do wypoczynku i sportowych zmagań. Pole przygotowane jest zarówno dla wytrawnych graczy, jak też dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z golfem.

www.sandvalley.pl

Narciastwo

W sezonie zimowym zapraszamy na narty. czytaj dalej...

Zimą zapraszamy na stok narciarski, który mieści się ok 20 minut jazdy samochodem od naszego hotelu.

W stacji narciarskiej nasi goście otrzymują 10% rabat na jazdę wyciągiem i wypożyczenie sprzętu narciarskiego.

www.gora-chrobrego.pl

stacja narciaska