Zapytaj o pokój

Konferencje i Szkolenia

 

Hotel SPA Srebrny Dzwon organizuje konferencje, sympozja, seminaria, imprezy integracyjne, spotkania okolicznościowe, targi oraz wystawy. Naszym gościom oferujemy dwie sale konferencyjne do 30 i do 150 osób. Do dyspozycji organizatora udostępniamy flipchart, telewizor plazmowy, dvd, projektor multimedialny, ekran, nagłośnienie oraz internet wi-fi.

Każde realizowane przez nas przedsięwzięcie ma indywidualny charakter zorientowany na potrzeby i oczekiwania naszego klienta. Kreatywność w połączeniu z szeroką bazą kontaktów czyni każdy projekt niepowtarzalnym.

Nasza bogata infrastruktura oraz nieocenione doświadczenie w organizowaniu konferencji, szkoleń i sympozjów czynią nas pierwszorzędnym partnerem dla instytucji i osób, pragnących organizować konferencje i szkolenia na Mazurach dla swojego biznesu.
Urokliwa okolica, wiekowe lasy, wzniesienia i jary Wysoczyzny Elbląskiej, a także malowniczy ogród hotelu, to wymarzone miejsca do organizacji zajęć motywacyjnych. Oferujemy Państwu propozycje, które doskonale wypełnią czas wolny wzmacniając integrację grupy. Są to m.in.:
- przejażdżki bryczką, wozem konnym, kuligi,
- turnieje sportowe: strzeleckie, rzutu podkową, wodne,
- zajęcia terenowe: paintball, przejazdy quadami,
- wyjazdy na pole golfowe.
Realizujemy również inne programy – według życzeń naszych gości.

Każda oferta grupowa przygotowywana jest odrębnie z uwzględnieniem oczekiwań danej grupy

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: marketing@srebrnydzwon.pl

 

relaks w spa
grill w ogrodzie
pokaz kucia konia
basen
imprezy tematyczne
jazda quadem