Zapytaj o pokój

Srebrny Dzwon

 Znajdziecie tu Państwo stylowe, kameralne wnętrza, wyborne potrawy regionalne oraz światowe przysmaki klimatycznej restauracji, znajdującej się w podziemiach hotelu.

 Hotel SPA Srebrny Dzwon w Kadynach to miejsce wyjątkowo urokliwe, położone w otoczeniu wody i lasów, których energia ma zbawienny wpływ na ciało i ducha.

Zapraszamy również do ekskluzywnego spa, które zostało stworzone z myślą o najbardziej wymagających gościach. Oferujemy szeroką gamę specjalistycznych usług obejmujących terapeu- tyczne  działanie  wody,  zabiegi  na  twarz  i  ciało oraz zajęcia psychofizyczne i rehabilitacyjne.

Ayurveda i holistyczne podejście do ciała ludzkiego pozwoli Państwu wybrać się w podróż do krainy głębokiego ukojenia i harmonii, a każdy dzień tu spędzony sprawi, że błogość i relaks przepędzi stres, napięcie i zmęczenie.

Pobliskie sąsiedztwo najpiękniejszych regionów Polski: Mierzei Wiślanej, Warmii i Mazur, Trójmiasta, Fromborka, czy Malborka, czyni nasz hotel wyjątkowo atrakcyjnym zarówno na dłuższy urlop, jak i krótki wyjazd weekendowy.

W sezonie letnim stacjonuje tu szkoła windsurfingu i kitesurfingu.

Uwaga! Honorujemy Polski Bon Turystyczny.

Zapraszamy do wypoczynku w Kadynach.